Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Najnowsze „Wiadomości Rolnicze” – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Najnowsze „Wiadomości Rolnicze”


Print Friendly, PDF & Email

Oddajemy w Wasze ręce styczniowe wydanie „Wiadomości Rolniczych”. Mamy nadzieję, że w 2021 roku będziemy gościć w Waszych domach na stałe.  „Wiadomości Rolnicze” będą z Wami przez cały rok. Będziemy informować o wydarzeniach istotnych dla regionu, o innowacyjnych rozwiązaniach w rolnictwie i możliwościach pozyskania dofinansowania gospodarstwa. Prezentować będziemy aktualną sytuację na rynku produktów rolnych i środków do produkcji rolniczej oraz zalecenia agrotechniczne. Będziemy przedstawiać ludzi przedsiębiorczych, którzy odnieśli sukces, którzy mają własne pomysły na prowadzenie  działalności i tych którzy podzielą się swoimi zainteresowaniami i pasją.

Nadal będziemy zamieszczać przepisy kulinarne. Na nasze łamy zapraszamy wszystkich, którzy chcą podzielić się niezwykłymi potrawami i wypiekami. Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich – podzielcie się z Czytelnikami „Wiadomości Rolniczych” swoimi pomysłami.

Rozpoczynamy nowy cykl artykułów dotyczących życia dawnej wsi. Piszcie o  zwyczajach, o tym jak przebiegały w Waszym domu rodzinnym np. prace polowe, święta, wydarzenia. Co było ważne i co zostało w pamięci. Przesyłajcie stare fotografie ilustrujące życie na wsi. Cykl wspomnień rozpoczynamy tekstem dotyczącym „tłoki”. Czy  w Waszej wsi organizowano ten rodzaj pomocy? Może zachowały się stare fotografie? – chętnie opublikujemy je w naszej gazecie.

To wszystko znajdziecie w „Wiadomościach Rolniczych” – mamy nadzieję, że nie zapomnieliście o prenumeracie na 2021 rok. To ostatni moment, aby skontaktować się z doradcą i zamówić czasopismo na cały rok, bo tylko prenumerata zapewni Wam stały dostęp do najnowszych informacji.

Zapraszam do kontaktu z redakcją: tel. 86 275 89 06, e-mail: redakcja.wr@odr-szepietowo.pl.

Anna Fatyga

Redaktor Naczelna