Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Majowe Wiadomości Rolnicze już dostępne – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Majowe Wiadomości Rolnicze już dostępne


Print Friendly, PDF & Email

Zapraszam do lektury nowego numeru Wiadomości Rolniczych

W najnowszym wydaniu znajdziecie m.in. relację z finału konkursu AgroLiga 2013, w którym rolnicy z województwa podlaskiego Patrycja i Wojciech Pruszkowscy zostali Wicemistrzami Krajowymi w kategorii rolnicy, a firma Moto-Agro laureatem w kategorii firmy.

05 2014 wrSzczególnie polecam artykuły dotyczące trwałych użytków zielonych i przygotowania dobrej jakości sianokiszonki w belach, zwłaszcza że będziecie Państwo mogli zweryfikować swoją wiedzę na organizowanej, 24-25 maja Zielonej Gali. Jak co roku przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę. Zapraszam na wykłady na temat racjonalnego użytkowania łąk i pastwisk oraz pozyskiwania pasz z użytków zielonych, ale przede wszystkim na pokaz pracy maszyn do zbioru i konserwacji pasz. Zielonej Gali towarzyszą Targi Budownictwa Wiejskiego.

Majowy numer „Wiadomości Rolniczych” obfituje w wiele ciekawych artykułów, np. o integrowanej ochronie roślin, hodowli bawołów, uprawie gryki; pokazujemy ludzi z pasją, którzy dzielą się swoimi zainteresowaniami; podpowiadamy co można przyrządzić z rabarbaru. To tylko niektóre tematy majowego wydania.

Zapraszam na otwarte forum rolnictwa, które odbędzie się w Krzyżewie. Patronem medialnym Forum są „Wiadomości Rolnicze”.

Zachęcam do kontaktu z redakcją. Do Państwa dyspozycji jest e-mail: redakcja.wr@odr-szepietowo.pl i tel. 86 2758906 – piszcie, pytajcie, zamawiajcie tematy, zamieszczajcie ogłoszenia (ogłoszenia drobne od rolników są bezpłatne). Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Życzę miłej lektury

Anna Fatyga
Redaktor Naczelna „Wiadomości Rolniczych”