Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Kwietniowe „Wiadomości Rolnicze” – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Kwietniowe „Wiadomości Rolnicze”


Print Friendly, PDF & Email

Szanowni Czytelnicy!

Oddajemy w Wasze ręce najnowszy numer „Wiadomości Rolniczych”. To już 370 wydanie naszego pisma, które od 31 lat trafia do Was z najnowszymi informacjami z zakresu rolnictwa. W kwietniu 1990 roku ukazał się pierwszy numer. Jakie towarzyszyły temu emocje i radość, że możemy gościć w Waszych domach? Mieliśmy mnóstwo pytań i wątpliwości jak nas przyjmiecie, czy zaufacie nam i zechcecie czytać? Naszym założeniem było zamieszczanie zaleceń agro- i zootechnicznych, informacji prawnych, handlowych i wszelkich innych dotyczących rolnictwa. Autorami tekstów od początku są doradcy Ośrodka, którzy znają problemy i zainteresowania podlaskich rolników i którzy najlepiej doradzą w sytuacji zmieniających się uwarunkowań rynkowych.  Zawsze zapraszaliśmy rolników do redagowania naszego pisma. Pierwsze numery przygotowywaliśmy wykorzystując zwykłą maszynę do pisania, klej i nożyczki. Zaczynaliśmy od nakładu liczącego 1000 egz. Wszystko to działo się pod kierunkiem Janiny Włostowskiej – pierwszego redaktora naczelnego.

Na przestrzeni lat doskonaliliśmy nasze pismo, co odzwierciedla rosnąca liczba prenumeratorów oraz liczne nagrody za najlepsze wydawnictwo wydawane przez ośrodki doradztwa rolniczego w kraju oraz nagrody w konkursie organizowanym przez czasopismo „AGRO Magazyn Ludzi Przedsiębiorczych” za najczęściej przedrukowywane artykuły prasowe.

Dziś trafiamy do ponad 3 tys. odbiorców i mamy nadzieję, że to co proponujemy w naszym piśmie jest ciekawe i chętnie przez Was czytane. Aby lepiej dostosować się do Waszych oczekiwań prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej „Wiadomości Rolniczych”. Prosimy o podzielenie się uwagami, spostrzeżeniami – a my postaramy się sprostać Waszym oczekiwaniom. Ankieta znajduje się na 49 stronie czasopisma, zamieszczamy ją również na stronie ośrodka www.odr.pl i facebooku.

Zapraszamy do kontaktu z redakcją: tel. 86 275 89 06, redakcja.wr@odr-szepietowo.pl.

W imieniu Wydawcy, Rady Programowej, autorów życzę wszystkim Czytelnikom i sympatykom „Wiadomości Rolniczych” zdrowych, pogodnych i spędzonych wśród najbliższych Świąt Wielkanocnych.

Anna Fatyga

Redaktor Naczelna