Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Kurs dla operatorów kombajnów zbożowych w powiecie monieckim – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Kurs dla operatorów kombajnów zbożowych w powiecie monieckim


Print Friendly, PDF & Email

Z pewnością każdy rolnik chce czuć się bezpiecznie w czasie żniw. Dlatego tak ważna jest prawidłowa umiejętność obsługi kombajnu. Chcesz nauczyć się bezpiecznie obsługiwać kombajn. Nic bardziej prostego, skorzystaj z naszej oferty. Zapisz się na kurs dla operatorów kombajnów zbożowych, który rozpocznie się 23 lipca 2016 r. w Powiatowym Zespole Doradztwa Rolniczego w Mońkach.

Po drogach publicznych można poruszać się kombajnem posiadając tylko prawo jazdy kategorii T lub B i wyższej, natomiast posiadanie uprawnień jest konieczne w sytuacji nieszczęśliwych zdarzeń podczas pracy (pożar, potrącenie, uszkodzenie mienia lub osób). W wielu firmach ubezpieczeniowych nie posiadanie kwalifikacji uniemożliwia wykupienie polisy OC, a w przypadku wypadku może nastąpić odmowa odszkodowania. Wiele osób kupując nowy kombajn traci prawo do serwisu, gwarancji gdyż nie posiadając uprawnień można założyć, że używa maszyny niewłaściwie. Organizowany kurs jest bardzo przydatny dla operatorów kombajnów zbożowych, składa się z części teoretycznej, praktycznej oraz indywidualnej nauki jazdy kombajnem. Dzięki niemu każdy uczestnik doskonale pozna budowę i obsługę kombajnu, zasady bezpiecznej pracy oraz jazdy kombajnem i przepisy ruchu drogowego. Uprawnienia operatorów kombajnów zbożowych są ważne bezterminowo.

Wszystkich zainteresowanych nauką bezpiecznej obsługi kombajnu zbożowego prosimy o kontakt z PZDR Mońki – Robert Sobolewski tel. 85 716 23 01.