Najsmaczniejszy konkurs regionu już za nami. 18 czerwca poznalismy zwycięzców XV edycji konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo. W tym roku do rywalizacji zgłoszono blisko 150 różnych produktów. Eliminacje regionalne mają na celu promowanie rodzimych produktów spożywczych i wyłonienie najciekawszych produktów tradycyjnych, które w następnych edycjach konkursu mogą ubiegać się o najwyższą nagrodę krajową w tej dziedzinie: „Perłę”.

„Perła” przyznawana jest corocznie przez Kapitułę Konkursu podczas ogólnopolskiego finału w trakcie targów Polagra FOOD „Smaki Regionów” w Poznaniu.

Organizatorem konkursu na poziomie krajowym jest Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego w Warszawie, a na szczeblu województwa podlaskiego Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego oraz Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Laureatów konkursu wspiera także Agencja Rynku Rolnego fundując po jednej nagrodzie w głównej kategorii konkursowej.

Produkty oceniała komisja w składzie:

Izabella Byszewska – przewodnicząca Kapituły Krajowej, prezes Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego
Jan Zwoliński – Wiceprezes Zarządu Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego w Warszawie
Łucja Jabłońska – dyrektor Departamentu Finansów UMWP
Joanna Czarkowska – gł. specjalista, Koordynator Sekcji WGDiA w Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Szepietowie
Andrzej Lechowski – dyrektor Muzeum Podlaskiego w Białymstoku
Po degustacji 150 produktów, komisja przyznała nagrody i wyróżnienia:
Kategoria: produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego 
Podkategoria – Produkty i przetwory mięsne 
I nagroda:
  • szynka ze słoninką – Grażyna Putkowska, „Dażynka – Nadbużańskie Smaki”
  • kumpiak proniewicki – Joanna Dunikowska „Wędzarnia Dunkowscy”
Nagroda ARR:
  • wędzonka królewska – Ireneusz Koliński „Masarnia Kolinek” 
Nagroda Dyrektora PODR:
  • salceson wiejski – Włodzimierz Szypcio, Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego KBS
Wyróżnienie:
  • kiełbasa barania - Bogdan Potocki „Agroturystyka na Krańcu Świata”
  • „Biebrznięta” kaczka - Grzegorz Horoszko, Agroturystyka „Dom nad Biebrzą”
Podkategoria – Produkty i przetwory z ryb
I nagroda:
  • okoń w zalewie octowej – Monika Giczewska
  • karp w wekach – Beata Prejs-Siergiejewicz
Podkategoria – Produkty mleczne
I nagroda:
  • masło śmietankowe - Irena i Piotr Och
Wyróżnienie:
  • lody tradycyjne – Nina Posławska
W kategorii produktów regionalnych pochodzenia roślinnego
Podkategoria – Przetwory owocowe
I nagroda:                       
  • ocet winny – Alina Jankowska
Wyróżnienie:
  • konfiturę z płatków róży z malinami – Danuta Bagińska
  • suszone jabłka – Teresa Wykowska
Podkategoria – Przetwory warzywne 
Wyróżnienie:
  • kapusta kiszona w główkach – Marek Sienkiewicz, gosp. rolne „Kiszenie z tradycją”
Podkategoria – Produkty zbożowe 
I nagroda:
  • chlebek wiejski na zakwasie – Marianna Rogało
Wyróżnienie:
  • olej rzepakowy tłoczony na zimno – Kamila Zubrycka, „Olejowy Raj”      
Podkategoria – Wyroby cukiernicze
I nagroda:
  • mielnicki korowaj weselny – Helena Datczuk
Nagroda ARR:
  • ciasto marcinek – Jolanta Kuzyka
Wyróżnienie:
  • raguolis (bankuchen) – Regina Pik
W kategorii napojów regionalnych
Podkategoria – Napoje bezalkoholowe 
I nagroda:
  • wierzbówka – Natalia Cybula
Nagroda ARR:
  • sok z czerwonych borówek – Kazimierz Jankowski Podkategoria - Napoje alkoholowe 
I nagroda:
  • nalewka „Żenicha” - Marta i Jolanta Makar
W kategorii innych produktów regionalnych
I nagroda:
  • kartacze cepelinai  – Waldemar Pieczulis, Restauracja „Ruta”
Nagroda ARR:
  • krokiety puszczańskie – Barbara Giemza
Nominacje do nagrody „PERŁA” otrzymały:
  • pasztet z dzika – Małgorzata Ostapowicz, Agroturystyka „Leśny Dworek”
  • szczupak faszerowany pieczony na liściach tataraku – Tomasz Siergiejewicz
  • ser nadbużański dojrzewający – Grażyna Putkowska, „Dażynka – Nadbużańskie Smaki”
  • ser owocowy oboliu suris – Biruta Zimnicka
  • „Listkowiak” – Monika Potocka

W kategorii „Od pola do stołu” nagrody otrzymały:

  • I  miejsce: kiszka ziemniaczana Desruke – Maria Pieczulis, Restauracja „Ruta”
  • II miejsce: palcówka – Andrzej i Krzysztof Józefczuk, „Podlaska Chata”
  • III miejsce: pieczony prosiak z Ejszeryszek – Tadeusz Protasiewicz

1 NKD kaczka

2 NKD kielbasa barania

3 NKD korowaj

4 NKD okon

5 NKD palcowka

6 NKD prosiak

Joanna Czarkowska

foto. Emilia Stańczuk

Dzisiaj jest 17.01.2018 godz.
Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie