Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Konkursy fotograficzne z wsią w obiektywie – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Konkursy fotograficzne z wsią w obiektywie


Print Friendly, PDF & Email

Na stronie internetowej Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi pojawiły się zapowiedzi naboru do konkursów fotograficznych, których motywem przewodnim jest wieś i społeczność wiejska.

Jeden z nich został zatytułowany „Kuma kumie pomóc umie! Solidarni w zdrowiu i chorobie”.

W czasie walki z epidemią koronawirusa, wszyscy w jakiś sposób mobilizują się. Nie tylko przestrzegają obostrzeń, ale także organizują pomoc dla tych, którzy szczególnie jej w tym czasie potrzebują. Akty solidarności społecznej są widoczne w każdym zakątku naszego kraju, zarówno w dużych aglomeracjach miejskich, jak i w małych miasteczkach i na wsiach. Fotografia pomaga utrwalić w pamięci i udokumentować wszystko to, co pomogło przetrwać trudne chwile. Solidarne zachowania, wyczulenie na potrzeby najsłabszych czy nawet bezinteresowne niesienie pomocy w zakupach wystarczają, aby mała wiejska społeczność dodała ludziom poczucia bezpieczeństwa.

Zgłoszenia należy przesyłać w terminie do dnia 14 czerwca 2020 na zasadach wskazanych w załączonym Regulaminie Przeglądu.

 

Następny to  konkurs-plebiscyt „Wakacje na Wsi # odkrywam”.

Nadchodzące wakacje będą miały inny charakter, niż dotychczasowe. Nawet jeżeli granice zostaną otwarte, wiele kierunków będzie niedostępnych. Co nie oznacza, że trzeba zrezygnować z wyjazdów. Szczególnie w tym specjalnym okresie warto wybrać się na polską wieś. Agroturystyka i turystyka wiejska oferuje to, czego teraz szukamy: bezpieczeństwo, spokój, zieleń, ale także atrakcje i rozrywkę. Celem konkursu jest aktywizacja mieszkańców wsi i zachęcenie ich do pokazania atrakcji turystycznych miejscowości, w których mieszkają. To również zaproszenie dla mieszkańców miast na polską wieś do odkrywania jej uroków i dzielenia się tym z innymi.

Zgłoszenia, na zasadach opisanych w Regulaminie można wysyłać do 12 lipca 2020 roku na adres: biuroprasowe@nikidw.edu.pl

Regulaminy poszczególnych konkursów oraz bliższe informacje o nich można znaleźć na stronie www.nikidw.edu.pl .

 

Opracowanie ze strony nikidw.edu.pl:   Joanna Czarkowska