Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Konkurs „Ogrodowe Inspiracje” rozstrzygnięty – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Konkurs „Ogrodowe Inspiracje” rozstrzygnięty


Print Friendly, PDF & Email

Zasady konkursu były proste, należało przesłać zdjęcia swojego ogrodu, balkonu czy tarasu. W terminie od 6 do 14 kwietnia wpłynęło 23 zgłoszeń. Zdjęcia przedstawiały różnorodne typy ogrodów, były tradycyjne, nowoczesne, wiejskie i te w angielskim stylu. Każdy był na swój sposób wyjątkowy i z pewnością wpisał się w temat konkursu – ogrodowe inspiracje. Zobaczcie kto wygrał?

Wszystkie nadesłane fotografie publikowaliśmy na naszym fanpagu. Zgodnie z regulaminem konkursu wyłoniono trzech finalistów. Komisja konkursowa wybrała dwa najciekawsze ogrody, trzeci ogród został wyróżniony na podstawie ilości polubień.

Komisja konkursowa oceniając prace zwracała szczególną uwagę na róznorodność zastosowanych nasadzeń, kompozycję, pomysłowość.

Właściciele zwycięskich ogrodów otrzymali nasadzenia ufundowane przez Halinę i Roberta Morzych właścicieli Szkółki Roślin Ozdobnych z Siemiatycz. Oficjalne rozstrzygnięcie odbyło się 17 kwietnia, podczas Wiosennych Targów Ogrodniczych.

 Wyniki konkursu:

– I miejsce – Barbara Szeląg

– II miejsce – Aldona Wiśniewska

Najwięcej polubień zdobył ogród Mileny Gałązki.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za przesłanie zdjęć.

Kolejny ogrodowy konkurs już jesienią przed Targami Ogrodniczymi (8 i 9 październik 2016 r.)

Ogród Pani Barbary Szeląg

szelag

szelag2

 

Ogród Pani Aldony Wiśniewskiej

aldona1

aldona

 

Ogród Mileny Gałązki

milenamilena2

Marlena Zaremba