Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Konkurs dla KGW “Koło ARiMR – w sercu wsi” – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Konkurs dla KGW “Koło ARiMR – w sercu wsi”


Print Friendly, PDF & Email

Podlaski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa organizuje konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich z województwa podlaskiego i zarejestrowanych w ARiMR. Gorąco zachęcamy do udziału. Patronat nad konkursem objął Prezes ARiMR Tomasz Nowakowski. Nagrodzimy kreatywność i jakość. Czekają baaaardzo atrakcyjne nagrody!

Jak informuje Dyrektor Podlaskiego Oddziału Regionalnego Waldemar Szczesny- zwycięzca  I miejsca wygrywa nagrodę o wartości 2000zł, nagroda za II miejsce w konkursie to równowartość 1200zł,a zdobywca III miejsca w konkursie otrzyma nagrodę o wartości 800zł. Jak widać kwoty przeznaczone dla zwycięzców w konkursie są dość atrakcyjne, a każde koło gospodyń wiejskich, które stanie na podium (miejsca: I-III) będzie miało możliwość wyboru nagrody zgodnie z aktualnymi potrzebami.

Konkurs polega na nakręceniu krótkiego filmu (od 3 do 5 minut długości), obrazującego sposoby wykorzystania przez KGW otrzymanej z ARiMR pomocy finansowej.
Konkurs trwa od 15 września do 15 listopada.

W filmie powinno znaleźć się logo i nazwa KGW (lub sama nazwa KGW, jeśli Koło nie ma logo) oraz logo ARiMR z pełną nazwą instytucji (obowiązująca wersja w kolorze niebieskim).

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest: dostarczenie do Organizatora Konkursu Formularza zgłoszeniowego wraz z załącznikami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, zgody na przeniesienie praw autorskich oraz zgodę na wykorzystanie wizerunku osoby trzeciej, widniejącej na nagraniu. Niezbędne materiały w tym regulamin konkursu oraz inne niezbędne dokumenty znaleźć można pod tym adresem:

https://www.arimr.gov.pl/serwis-prasowy/tam-bylismy/artykuly/podlaskie-zachecamy-do-udzialu-w-konkursie-pt-kolo-arimr-w-sercu-wsi.html

Formularz oraz załączniki należy przesłać drogą mailową na adres: podlaski@arimr.gov.pl, z tematem maila: Konkurs KGW. W przypadku, gdy rozmiar filmu jest zbyt duży, można przesłać go na adres mailowy Organizatora za pośrednictwem strony internetowej wetransfer.com. Zgłoszenie można także przesłać drogą pocztową lub dostarczyć osobiście na nośniku danych (płyta CD, DVD lub pendrive)  na adres  Organizatora  (Podlaski Oddział Regionalny ARiMR, ul. Nowa 2, 18-400 Łomża) z dopiskiem: Konkurs KGW.

Jeszcze raz zachęcamy do udziału w konkursie, czekamy na Wasze kreatywne pomysły i filmiki do 15 listopada 2020r.

ARiMR