Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Kalendarium targów w Szepietowie 2014 r. – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Kalendarium targów w Szepietowie 2014 r.


Print Friendly, PDF & Email

Zaplanuj już dziś swój pobyt w Szepietowie. Zapraszamy do uczestnictwa w imprezach targowo-wystawienniczych organizowanych przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

Każde targi organizowane przez PODR w Szepietowie to wydarzenie branży rolniczej północno-wschodniej Polski. Spełniamy wysokie wymagania wystawców jak i odwiedzających. Proponujemy zapoznanie się nie tylko z nowościami, ale także umożliwiamy nawiązanie kontaktów handlowych.

W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę.

26-27 kwietnia

Wiosenne Targi Ogrodnicze i Targi Pszczelarskie

24-25 maja

Zielona Gala,
Podlaskie Targi Budownictwa Wiejskiego

28-29 czerwca

VIII Ogólnopolska Wystawa Bydła Hodowlanego,
XXI Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych,
Dni z Doradztwem Rolniczym

19-20 lipca

Targi AgroEkoTurystyczne w Augustowie

14 września

Podlaski Dzień Kukurydzy,
VII Wojewódzki Konkurs Orki

11-12 października

Targi Ogrodnicze “Jesień w sadzie i ogrodzie”,
Targi Leśne „Las i My”

Udział w naszych targach to znakomita okazja zapoznania się z rozwojem i nowościami w polskim rolnictwie oraz spędzenia weekendu na imprezach towarzyszących.

Szepietowskie targi co roku odwiedzają tysiące zwiedzających z kraju i z zagranicy. W tym roku liczni wystawcy zaproponują wszystko to, co najnowocześniejsze, unikatowe, wyjątkowe i przydatne w  prowadzeniu produkcji rolniczej, ogrodniczej i leśnej.

Podczas imprez zapewniamy fachowe doradztwo i miłą obsługę.

Oferujemy ponad 1000 miejsc parkingowych.

Dla zwiedzających wstęp na targi – bezpłatny

Anna Fatyga