Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Już w ten weekend Targi Ogrodnicze w Szepietowie – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Już w ten weekend Targi Ogrodnicze w Szepietowie


Print Friendly, PDF & Email

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza na Targi Ogrodnicze „Jesień w sadzie i ogrodzie” Targi Leśne, które odbędą się 5-6 października w Szepietowie. Na terenach wystawowych PODR Szepietowo będzie można zakupić materiał szkółkarski oraz uzyskać porady z zakresu ogrodnictwa i sadownictwa. Targi obejmujące swym zakresem każdy sektor ogrodniczy, dedykowane są przedstawicielom firm wykonujących ogrody, właścicielom gospodarstw ogrodniczych i szkółkarskich oraz miłośnikom ogrodów.

Podczas tegorocznych Targów wystawcy zaprezentują szeroką gamę roślin i nasion, maszyn do prac ogrodniczych, nawozów i środków ochrony roślin oraz wszystkiego co potrzebne do wyposażenia i aranżacji ogrodów. W tym roku na Targach będą obecne firmy z branży odnawialnych źródeł energii. Będzie możliwość zapoznania się z ich ofertą oraz skorzystania z usług doradców działających w branży OZE. Zostanie też wygłoszony wykład „Fotowoltaika” prąd ze słońca na stoisku firmy Elektron. Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zorganizował konferencję pszczelarską. Wszyscy chętni będą mogli dowiedzieć się o prowadzeniu pasieki w warunkach województwa podlaskiego.

Po raz pierwszy w trakcie Targów zostanie przeprowadzony pokaz tłoczenia soków owocowych w Podlaskim Centrum Technologii Rolno-Spożywczych istniejącym przy PODR Szepietowo. Uczestnicy pokazu przyjrzą się całemu procesowi powstawania soku oraz zapoznają się z wyposażeniem przetwórni. Będzie również możliwość skorzystania z doradztwa w zakresie przetwórstwa. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy na pokazy.

Zachęcamy również do odwiedzenia stoiska informacyjno-promocyjnego Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Jak zawsze będzie tam możliwość spotkania się z doradcami, ale również wzięcia udziału w konkursach przygotowanych przez PODR Szepietowo. „Zgadnij co to za roślina” oraz „Dziecko bezpieczne na wsi” to tematy, w których zarówno dzieci jak i dorośli będą mogli sprawdzić swoją wiedzę i wygrać nagrody. Tradycyjnie zostanie przeprowadzony konkurs na Hit Targów Ogrodniczych, Najatrakcyjniejsze Stoisko i Najbogatszą Ofertę wśród wszystkich wystawców, biorących udział w imprezie.

Na szepietowskich Targach tradycyjnie zostanie przedstawiona bogata oferta produktu regionalnego i rękodzieła. Będzie można zasmakować w chlebie ze smalczykiem i popić domowym trunkiem.

Targi Ogrodnicze „Jesień w sadzie i ogrodzie”,

Targi Leśne

5-6 października 2019 r.

 

PROGRAM
 
SOBOTA, 5 października
10.00 Otwarcie Targów Ogrodniczych „Jesień w sadzie i ogrodzie” i Targów Leśnych – Wojciech Mojkowski, Dyrektor Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego – tereny wystawowe
10.30 Wykład – Fotowoltaika prąd ze słońca – tereny wystawowe, stoisko firmy Elektron
10.30         Konkursy: „Dziecko bezpieczne na wsi”, – namiot PODR – tereny wystawowe
11.30 Pokaz tłoczenia soków – Podlaskie Centrum Technologii Rolno-Spożywczych przy PODR Szepietowo
 
NIEDZIELA, 6 października
10.00    Rozpoczęcie drugiego dnia Targów – tereny wystawowe
10.00 Konkursy: „Zgadnij co to za roślina?”, „Dziecko bezpieczne na wsi” – namiot PODR – tereny wystawowe
10.00 Konferencja: Prowadzenie pasieki w warunkach województwa podlaskiego – Adam Boguta – sala wykładowa PODR
11.00 Pokaz tłoczenia soków – Podlaskie Centrum Technologii Rolno-Spożywczych przy PODR Szepietowo
12.30 Rozstrzygnięcie konkursów: Najatrakcyjniejsze stoisko, Najbogatsza oferta, Hit Targów Ogrodniczych,
 
W programie również:
doradztwo rolnicze, pokaz królików rasowych, stoiska Kół Gospodyń Wiejskich, występy zespołów ludowych, produkty regionalne i ekologiczne
Zwiedzanie stoisk, oferta targowa – godz. 9.00 – 16.00