Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Jarmark Dominikański – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Jarmark Dominikański


Print Friendly, PDF & Email

Zapraszamy na dwudziesty piąty Jarmark Dominikański do Choroszczy. 10 sierpnia przed pałacykiem Branickich zagrają i zaśpiewają: Junior, GAJ, Narwianki i Klepaczanki. Okoliczne sołectwa staną w turniejowe szranki. Wśród konkurencji m.in. obieranie ziemniaków na czas, slalom taczek z napędem ludzkim, wyścigi w workach czy rzut kaloszem do celu.

Gwiazdą wieczoru będzie Marcin Siegieńczuk z zespołem – twórca takich nieprzemijających przebojów jak „Ciało do ciała”, „Polskie disco”, „Sąsiadka z naprzeciwka”, „Aga jest naga”, „Jedna noc to za mało” czy „Płyniesz w moich żyłach”. Po ognistym koncercie przewidziany jest pokaz fajerwerków.

Ponadto: strefa zabaw i animacji dla dzieci, wesołe miasteczko, stoiska wytwórców i artystów ludowych oraz regionalnych, prezentacja zabytkowych pojazdów ze zbiorów Zbigniewa Nalewajko na dziedzińcu pałacowej stajni.

Transmisja na żywo będzie dostępna na stronie:  jarmark.choroszcz.pl.

Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawuje Burmistrz Choroszczy.

Organizator XXV Jarmarku Dominikańskiego w Choroszczy: Miejsko-Gminne Centrum Kultury. Współorganizatorzy: Muzeum Wnętrz Pałacowych, Urząd Miejski.

Sponsor główny: Marka Żubr. Sponsorzy: Casablanca Catering, Sklep Materiały Budowlane „PLUS” Adam Jarosław Masłowski.

W PROGRAMIE XXV JARMARKU DOMINIKAŃSKIEGO:

13:00 – Przejazd kolumny aut zabytkowych Stowarzyszenia Miłośników Starej Motoryzacji i Techniki „Moto Retro” oraz prezentacja stacjonarna na placu przed stajnią

13:00 – Pinokio – spektakl dla najmłodszych

14:00 – II Turniej Sołectw

16:00 – salwa armatnia na uroczyste otwarcie Jarmarku

16:15 – podsumowanie Turnieju Sołectw

16:30 – pokaz sztuk walki – Muay Thai, karate, boks – spotkanie z medalistą olimpijskim Dariuszem Snarskim

16:40 – Klepaczanki

17:00 – Narwianie

18:00 – zespół muzyki słowiańskiej „GAJ”

19:00 – zespół „Junior”

20:30 – Marcin Siegieńczuk z zespołem

21:45 – pokaz sztucznych ogni

22:00 – przewidywany termin zakończenia imprezy

Kazimierz Bochenko