Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Poznaj innowacje w uprawie rzepaku – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Poznaj innowacje w uprawie rzepaku


Print Friendly, PDF & Email

Rzepak to cenny i dochodowy surowiec, który coraz częściej jest wybierany przez podlaskich rolników. Na pełny sukces w uprawie rośliny składa się wiele czynników, warto poszerzyć swoją wiedzę w tej dziedzinie. Zapraszamy na konferencję wojewódzką 15 stycznia 2016 r. do Białegostoku. Będzie mowa m.in.: o nawożeniu rzepaku ozimego, integrowanej ochronie i zabiegach agrotechnicznych w uprawie rzepaku.

Organizatorzy:

Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Białymstoku

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Rolnictwa Oddział w Białymstoku

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Miejsce konferencji:

Sala konferencyjna Dom Technika NOT/SITR w Białymstoku, ul. M. Curie-Skłodowskiej 2, początek o godzinie 10.00

Program konferencji:

– Innowacyjne rozwiązania dotyczące nawożenia, ze szczególnym uwzględnieniem rzepaku – prof. dr hab. Inż. Janusz Igras, Centrum Kompetencji Puławy

– Optymalne i efektywne rozwiązania stosowane w nawożeniu dolistnym rzepaku – prof. dr hab. Czesław Szewczuk, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

– Przez innowacyjność do sukcesu – nowe technologie w uprawie rzepaku – AGROSIMEX

– Wiosenna ochrona rzepaku preparatami Bayer Crop Science

– Dobór odpowiedniej odmiany rzepaku do stanowiska, kluczem do sukcesu – Rapool Polska

– Efektywne nawożenie dolistne rzepaku preparatami marki Wuxal – F&N Agro Polska

– Stan plantacji rzepaku w okresie przedzimowym 2015/2016 – SITR Oddział Białystok

MZ