Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych


Kalendarz wydarzeń

Październik 2018

pon wt śr czw pt sob nie
1
2
3
4
5
6
  • Targi Ogrodnicze „Jesień w sadzie i ogrodzie”, Targi Leśne „Las i My”
7
  • Targi Ogrodnicze „Jesień w sadzie i ogrodzie”, Targi Leśne „Las i My”
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Print Friendly, PDF & Email

X Ogólnopolska Wystawa Bydła Hodowlanego XXV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych Dni z Doradztwem Rolniczym 23-24 czerwca 2018

BIURO TARGÓW

Magdalena Krajewska
tel. 86 275 89 44, kom. 508 216 170, fax 86 275 89 51
e-mail:targi@odr-szepietowo.pl

 

Do pobrania – dla wystawców

Karta zgłoszeniowa

Regulamin Wystawy

Deklaracja uczestnictwa w sponsoringu Wystawy

Warunki uczestnictwa w sponsoringu Wystawy

Zamówienie wyżywienia

Karta bezpłatnego wpisu do Katalogu Wystawców

 

PROGRAM

Piątek, 22 czerwca 2018 r.

Ring

1500 Finał V Podlaskiej Szkoły Młodych Hodowców

 

Sobota, 23 czerwca 2018 r.

Ring

800-1230 Wycena bydła mlecznego i mięsnego, koni, owiec, drobiu i królików rasowych
1230 Wybór superczempionów
1300 Uroczyste Otwarcie X Ogólnopolskiej Wystawy Bydła Hodowlanego, XXV Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym, IV Ogólnopolskiej Wystawy Drobiu Hodowlanego i Użytkowego im. Adama Medykiewicza, VI Ogólnopolskiej Wystawy Królików Rasowych,Ogłoszenie wyników wyceny bydła mlecznego, mięsnego, koni, owiec, drobiu i królików rasowych
1400 Wręczanie nagród przez samorządy, sponsorów i firmy

 

Niedziela, 24 czerwca 2018 r.

Ołtarz polowy przed budynkiem zakładowym

900 Msza Święta Polowa

Ring

1030 Powitanie gości
1100 Pokaz Podlaskiej Szkoły Młodych Hodowców
1130 Konkurs „Młodzi hodowcy”
1200 Wystąpienia okolicznościowe, odznaczenia
1300 Prezentacja zwierząt – superczempionów, czempionów oraz wręczanie pucharów i nagród hodowcom
1430 Prezentacja zwycięzców konkursów: „Hit Wystawy”, „Najatrakcyjniejsze Stoisko”, „Hit publiczności”
1600 Oficjalne zamknięcie Wystawy

 

W programie również

Centralne stoisko informacyjno-promocyjne MRiRW oraz podległych agencji (ARiMR, KOWR, KRUS),
Dni Pola,
Doradztwo rolnicze,
Promocja wołowiny,
Promocja jagnięciny,
Promocja koniny,
Pokaz tłoczenia i estryfikacji oleju rzepakowego,
Stoiska twórców ludowych,
Konkurs „Polska Smakuje”,
Ekspozycja targowa maszyn, urządzeń i środków do produkcji rolniczej.