Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Hajnówka zaprasza na X Jarmark Żubra – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Hajnówka zaprasza na X Jarmark Żubra


Print Friendly, PDF & Email

Już 17 lipca 2016 r. w Hajnówce odbędzie się X Jarmark Żubra. Na jeden dzień w roku zjeżdżają się twórcy z całego województwa podlaskiego. Celem Jarmarku Żubra jest zaprezentowanie dorobku kulturalnego powiatu hajnowskiego. Tegoroczna edycja ma smak Hajnowskiego Marcinka i regionalnych pierogów.

Wielki renesans przeżywa żywność ekologiczna przyrządzana wzorem naszych dziadów i pradziadów. Ogromnym powodzeniem cieszą się domowe sery, chleby i smalec.

Jarmark Żubra to nie tylko domowe jadło ale rzemiosło, walory turystyczne i rękodzieło. Panie prezentują bardzo bogatą ofertę szydełkowych serwet, firanek i pościeli. Nadleśnictwo Hajnówka promuje puszczańskie ścieżki turystyczne
i edukacyjne.

W trakcie jarmarku przewidziane są liczne atrakcje jak pokaz przygotowywania marcinka i pierogów, konkursy
z nagrodami, występy kapel ludowych i blok muzyczno – rozrywkowy na scenie amfiteatru.

Dodatkową atrakcją jest III Międzynarodowy Festiwal Piosenki Poetyckiej im. Bułata Okudżawy. Patronat objęła Olga Okudżawa, Marszałek Województwa Podlaskiego, Zarząd Główny Związku Literatów Polskich oraz Prezydenci Miast Białystok i Lublin. Koncert galowy odbędzie się po Jarmarku Żubra o godzinie 18.00.

 Plakat Jarmark ŻUBRA

Wszystkich serdecznie zapraszamy. Udział w Jarmarku Żubra i Koncercie Galowym jest bezpłatny.

Organizatorzy: Urząd Miasta Hajnówka, Hajnowski Dom Kultury.

Patronat Honorowy: Marszałek Województwa Podlaskiego.

Patronat medialny: Polskie Radio Białystok, TVP 3 Białystok, TVK Hajnówka, TV Podlasie, Wieści Podlaskie.

Julita Weremiuk