Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Biopaliwa do napędu ciągników rolniczych – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Biopaliwa do napędu ciągników rolniczych


Artykuły w tej kategorii:

Print Friendly, PDF & Email

Spotkanie szkoleniowe z EuroNatur Bawaria-Niemcy w zakresie stosowania oleju tłoczonego na zimno do napędu ciągników rolniczych i innych odnawialnych źródeł energii, które są możliwe do realizacji w ramach tzw. energetyki prosumenckiej odbyło sie 27 października 2014 roku w Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. W szkoleniu uczestniczyli zaproszeni rolnicy, doradcy i przedstawiciel z Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej. Delegacja z EuroNatur,  28 października 2014 roku uczestniczyła  w spotkaniu Północno-Wschodniego Klastra Ekoenergetycznego w Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego w Białymstoku.

Dynamiczny rozwój obywatelskich inicjatyw energetycznych u naszych zachodnich sąsiadów pokazuje, że energetyka odnawialna nie musi być domeną jedynie dużych firm i bogatych obywateli. Uczestniczyć w jej tworzeniu mogą także osoby o przeciętnych dochodach, dla których samodzielne podjęcie tego typu inwestycji byłoby zbyt dużym wyzwaniem. W kooperatywie liczy się nie tylko wkład finansowy, ale także wiedza i własna praca członków, co potwierdzają przykłady działających kooperatyw w regionie Bawarii w Niemczech.

Partnerzy Północno -Wschodniego Klastra Ekoenergetycznego:

1. Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego (koordynator Klastra)
2. Wydział Elektryczny Politechniki Białostockiej (przewodniczący Rady Klastra)
3. Automatyka Pomiary Sterowanie S.A.
4. EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze
5. Mała Elektrownia Wodna Nowy Młyn s.c. woj. Warmińsko-Mazurskie
6. PHU Optima Paweł Wyszyński
7. CHP ENERGIA Sp z o.o.
8. Eko Energa P. Szutkiewicz Sp. j.
9. Inspiracje Światłem
10. PPJT Topolski Janusz Topolski
11. Instytut Zrównoważonego Rozwoju
12. Urząd Gminy Sokoły
13. Miasto i Gmina Łapy
14. Zespół Szkół Elektrycznych w Białymstoku
15. Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły
16. Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Eugeniusz Mystkowski