Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Dożynki Województwa Podlaskiego w Szumowie – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Dożynki Województwa Podlaskiego w Szumowie


Print Friendly, PDF & Email

Wystawa płodów rolnych, maszyn i sprzętu rolniczego, prezentacja dziedzictwa kulinarnego i rękodzieła ludowego to tylko niektóre atrakcje, które czekają na przybyłych gości dożynek. Już 28 sierpnia zapraszamy na Dożynki Województwa Podlaskiego, które odbędą się na terenie powiatu zambrowskiego w gminie Szumowo.

Dożynki wojewódzkie rozpoczną się o godz. 10:00 nabożeństwem w cerkwi pw. Zaśnięcia NMP w Białymstoku. Kolejna Msza Święta pod przewodnictwem Biskupa Diecezji Łomżyńskiej o godz. 12:00 w kościele pw. NMP Częstochowskiej odprawiona zostanie w Szumowie. Zakończeniem uroczystości kościelnych będzie poświęcenie wieńców dożynkowych. Część oficjalna dożynek rozpocznie się przesłaniem biskupów o godzinie 13.30 , aby następnie na scenie pojawili się zaproszeni goście z przemówieniem i tradycyjnym dzieleniem się chleba. O godz. 15.00 rozpocznie się część konkursowa, a w niej podsumowania konkursów takich jak ,, Najpiękniejszy wieniec dożynkowy” , „Żniwa mogą być bezpieczne”, „Najpiękniejszy ogródek przydomowy w Gminie Szumowo”, „Maskotkę promocyjną Gminy Szumowo” i wiele innych.

Dożynki wojewódzkie od strony artystycznej zaprezentują zespoły folklorystyczne a także zespoły : Pauper Band, Skiela Kapela, Mega Stars i Diadem. Gwiazdą wieczoru będzie Krzysztof Krawczyk. Na imprezę zapraszają Marszałek Województwa Podlaskiego Jerzy Leszczyński, Członek Zarządu Województwa Podlaskiego Stefan Krajewski ,Wójt Gminy Szumowo Jarosław Cukierman oraz Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

plakat DW2016

Anna Rytelewska

PZDR Zambrów