Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Zaplanuj podróż kulinarną po Polsce – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Zaplanuj podróż kulinarną po Polsce


Artykuły w tej kategorii:

Print Friendly, PDF & Email

SMAKUJLOKALNIE.PL to portal poświęcony lokalnym producentom żywności i lokalnym restauracjom powstał z inicjatywy dwójki młodych ludzi, których pasją jest podróżowanie po Polsce i odkrywanie „Polski dobrych smaków”.

Jak działa portal
Zasada działania portalu polega na tym, że każdy, kto tworzy lokalne produkty (w przypadku producentów), bądź serwuje lokalne potrawy (w przypadku restauracji), może założyć swoje konto na stronie SMAKUJLOKALNIE.PL. Rejestracja na Smakujlokalnie.pl jest darmowa, a uczestnictwo w nim nie będzie wiązało się z żadnymi opłatami w przyszłości.
Informacje o ludziach, którzy tworzą ,,coś ciekawego” do jedzenia są rozsypane po Internecie, bądź ich w ogóle nie ma. Twórcom portalu zależy, aby w jednym miejscu zgromadzić dane o ludziach, którzy kreują dobry smak. Dzięki utworzonemu portalowi i możliwości rejestracji, producent żywności, który nie posiada swojej strony internetowej, w łatwy sposób otrzyma ją poprzez rejestrację na portalu. Będzie mógł przedstawić zdjęcia i informacje, dotyczące swojego gospodarstwa jak i swoich wyrobów.

Na SMAKUJLOKALNIE.PL można dodawać aktualności, które pojawiają się na stronie głównej i są widoczne dla wszystkich odwiedzających (użytkowników), np. dany producent wyprodukował nowy ser i chce się nim pochwalić. Tak samo wygląda sprawa z przepisami – każdy może udostępnić przepis na swoje danie.

Pokaż swoje produkty

Misją portalu jest zmniejszenie dystansu między ludźmi poszukującymi dobrego smaku, a ludźmi go kreującymi. Portal SMAKUJLOKALNIE.PL to portal dający możliwość nie tylko pokazania produktów wysokiej jakości, ale przy okazji zgłębienia wiedzy o okolicy, regionie i całej Polsce. Z portalem każdy może zaplanować podróż kulinarną po całym kraju.

Jednym z partnerów portalu jest Stowarzyszenie producentów sera podpuszczkowego z Wiżajn „Macierzanka”. Produkty z powiatu suwalskiego, które już zostały zarejestrowane na portalu to „Sery Basi” – Barbara Żeliszczak, sery podpuszczkowe Czesław Jadwiga i Szymon Racis, Gospodarstwo Ekologiczne Bahanowo – Thomas Nottr (sery kozie), Teresa Biziewska – sękacze i pierogi. Logując się na portalu widzimy asortyment produktów z całej Polski, znajdziemy tam i produkty mięsne, nabiał, warzywa, owoce, ciasta, miody, wina i inne. Ponadto przy wielu znajdziemy przepisy według, których dany wyrób został wyprodukowany.
Portal o dobry pomysł na reklamę dobrych, tradycyjnych produktów wytwarzanych w województwie podlaskim.

 Halina Szabłowska