Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Sezonowe dekoracje w Żelechach – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Sezonowe dekoracje w Żelechach


Artykuły w tej kategorii:

Print Friendly, PDF & Email

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, prowadzi oprócz działalności doradczej także działalność oświatowo-szkoleniowo. W ramach realizacji zadań został zorganizowany i przeprowadzony pokaz nt :”Sezonowe dekoracje domu  i zagrody” we wsi Żelechy w powiecie łomżyńskim. Spotkanie miało miejsce w dniu 11 kwietnia o godzinie 18.00 w  Szkole Podstawowej w Żelechach. Chociaż wydawałoby się, że godzina wieczór, to dosyć późno, jednak zgromadziło się dosyć dużo zainteresowanych. Byli to uczestnicy nie tylko z miejscowych Żelech, ale także z sąsiednich Truszk. W spotkaniu uczestniczyła też młodzież szkolna. Uczestnicy  pod kierownictwem p. Joanny Czarkowskiej przygotowali różne ozdobne dekoracje z bibuły. Z uwagi na potrzebę precyzyjnego wykonywani poszczególnych elementów dekoracyjnych, całe spotkanie trwało dosyć długo, jednak cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród uczestników. Dzięki przychylności  Dyrektora tejże szkoły, Szczepana Rybickiego, który użycza sal szkolnych na różnego rodzaju spotkania, szkolenia, pokazy, z których korzysta lokalna społeczność. Ostatnio odbyło się tu szkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin przy użyciu opryskiwaczy, które dało rolnikom uprawnienia do wykonywania niezbędnych zabiegów ochronnych roślin uprawowych. Śmiało można powiedzieć, że szkoła tętni życiem nie tylko w czasie zajęć lekcyjnych, ale i wieczorami.

 

Elżbieta Grunwald

PZDR Łomża