Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Dzień otwarty w Zespole Szkół Rolniczych w Sokółce – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Dzień otwarty w Zespole Szkół Rolniczych w Sokółce


Print Friendly, PDF & Email

Już po raz czternasty Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego – „Hubala” w Sokółce organizuje dzień otwarty dla uczniów klas III gimnazjów z powiatu sokólskiego i nie tylko, 21 marca – w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny.

Organizatorzy zapraszają wszystkich uczniów III klas gimnazjów, którzy będą mieli możliwość poznać bazę dydaktyczną szkoły, jej dotychczasowe osiągnięcia oraz odpowiedzieć sobie na pytanie – dlaczego warto podjąć naukę w Zespole Szkół Rolniczych?

Tego dnia w godzinach od 9.00 do 14.00 można będzie uczestniczyć w wielu atrakcjach przygotowanych przez uczniów i nauczycieli szkoły m.in.: zwiedzanie pracowniami, w których realizowane są zajęcia zawodowe, jak i ogólnokształcące, jazda ciągnikiem z instruktorem, pokazy artystyczne koła recytatorsko-teatralnego, degustacja potraw przygotowanych przez uczniów, konkursy ekonomiczne, nauka nakrywania stołu oraz wiele innych.

Dni otwarte mają na celu zaprezentowanie bogatej oferty edukacyjnej oraz zachęcić uczniów klas III gimnazjów do wyboru tejże szkoły średniej.

Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce prowadzi edukację w trybie dziennym w następujących zawodach:

Technikum dzienne dla młodzieży:

 • Technik rolnik
  • Kwalifikacja R.03 – Prowadzenie produkcji rolniczej
  • Kwalifikacja R.16 – Organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej
 • Technik ekonomista
  • Kwalifikacja A.35 – Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji
  • Kwalifikacja A.36 – Prowadzenie rachunkowości
 • Technik hotelarstwa
  • Kwalifikacja T.11 – Planowanie i realizacja usług w recepcji
  • Kwalifikacja T.12 – Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie
 • Technik żywienia i usług gastronomicznych
  • Kwalifikacja T.6 – Sporządzanie potraw i napojów
  • Kwalifikacja T.15 – Organizacja żywienia i usług gastronomicznych.

Szkoła posiada też ofertę dla dorosłych, którzy chcieliby zdobyć wykształcenia rolnicze potrzebne m.in. przy ubieganiu się o fundusze unijne w ramach działania: Premie dla młodych rolników, Modernizacja gospodarstw rolnych.

Są to kwalifikacyjne kursy zawodowe – w formie zaocznej:

 • Kwalifikacja R.03 – Prowadzenie produkcji rolniczej
 • Kwalifikacja R.16 – Organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej.

Anna Gęślicka