Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Baza hotelowa – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Baza hotelowa


Print Friendly, PDF & Email

os_sz01

Ośrodek Szkoleniowy PODR w Szepietowie

ZAPRASZA

os_sz02

Recepcja Ośrodka Szkoleniowego – tel. 86 275 89 39

Ośrodek Szkoleniowy położony jest w Centrum Zielonych Płuc Polski, w otoczeniu lasów, dobrze funkcjonujących gospodarstw rolnych i bezpośrednio przyległego klimatycznego parku z nasadzeniami z 1923 r. Cisza, świeże powietrze, oznaczone ścieżki rowerowe, bliskość Bugu, Narwi i Nurca pozwalają przygotować program pobytu spełniający różnorodne oczekiwania.

os_sz05 os_sz03

 

 

Dysponujemy:os_sz06

 • Bazą hotelową – 98 miejsc noclegowych w 1, 2 i 4-osobowych pokojach.
 • Kompleksowym zapleczem gastronomicznym (stołówka na 100 osób i kawiarnia na 30 osób).
 • Dwiema salami konferencyjnymi.
 • Profesjonalną salą komputerową.
 • Salą telewizyjną z projektorem multimedialnym.
 • Miejscem na ognisko oraz wieczorne biesiady.
 • Własnym transportem.

 

 

os_sz07Oferujemy:

 • Organizację imprez okolicznościowych, firmowych.
 • Przejażdżki bryczką po okolicy.
 • Szybki dojazd do basenu.
 • Zwiedzanie:
  – Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu.
  – Synagogi w Tykocinie.
 • Parków Narodowych: Białowieskiego, Narwiańskiego, Biebrzańskiego.

 

 

CENNIK

Usługi hotelarskie

 
 

Cena za dobę hotelową

Pokoje 4-osobowe – wspólny węzeł sanitarny
26 zł
Pokoje 1 lub 2-osobowe
30 zł
Pokoje 2-osobowe z łazienkami
36 zł
Pokój gościnny
100 zł

W przypadku rezerwacji powyżej 3 dób hotelowych oraz przy korzystaniu z noclegów zorganizowanych grup powyżej 20 osób istnieje możliwość negocjacji cen.

Początek doby hotelowej godz. 13.00

Usługi gastronomiczne

 
 

Cena

Śniadanie
12 zł
Obiad
20 zł
Kolacja
12 zł

Wartość usług w zależności od indywidualnych potrzeb może być ustalana w oparciu o odrębne umowy cywilno-prawne, zawierane z kontrahentami.