Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Alteratywne szkolenie – hodowla i chów ślimaków – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Alteratywne szkolenie – hodowla i chów ślimaków


Print Friendly, PDF & Email

Jesteś zainteresowany rozpoczęciem hodowli ślimaków, bądź prowadzisz już swoją hodowlę i szukasz dodatkowej wiedzy? Trwa nabór na szkolenie organizowane przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie nt. „Hodowla i chów ślimaków jako alternatywne źródło dochodu″, które odbędzie się 22 i 23 września 2016 r. w miejscowości Sople.

Główne zagadnienia szkolenia:

– warunki rozpoczęcia hodowli i chowu ślimaków

– wymagania prawne i weterynaryjne

– hodowla ślimaków w warunkach fermowych

– chów ślimaków w gospodarstwie konwencjonalnym i ekologicznym – wizyta w gospodarstwie

– ekonomiczne uzasadnienie hodowli

– wizyta w gospodarstwie i przetwórni ślimaków – etapy obróbki ślimaków

Rozpoczęcie szkolenia godz. 1000 w sali konferencyjnej Dworek Sople, Sople 17 (województwo warmińsko-mazurskie). Szkolenie obejmuje część teoretyczną, na której będzie można zdobyć wszelkie niezbędne informacje nt. hodowli. Ponadto planowana jest część warsztatowa, podczas której odwiedzimy renomowane gospodarstwo zajmujące się hodowlą ślimaków. Dodatkową atrakcją będzie wizyta w przetwórni ślimaków P.P.H.U.EKO SNAILS GARDEN. 

Podczas wizyty na fermie chętni do rozpoczęcia hodowli ślimaków otrzymają upusty na materiał zarodowy oraz możliwość omówienia warunków skupu.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu to 670,00 zł/osobę.

Liczba miejsc ograniczona, o kolejności przyjęcia uczestników na szkolenie decyduje przesłanie karty zgłoszenia uczestnictwa wraz z dowodem uiszczenia opłaty na adres opawlowska@odr-szepietowo.pl.

Wszelkie szczegóły dotyczące szkolenia dostępne tutaj lub pod numerem telefonu 86 275 89 16.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia oraz upominek.

Oliwia Pawłowska