Białostockie „Spodki” po raz kolejny gościły w swych murach jeden z najciekawszych i najsmaczniejszych konkursów – Nasze Kulinarne Dziedzictwo. Przedsięwzięcie to jest organizowane od 2000 roku.
Konkurs odbył się 17 maja. Były to eliminacje regionalne mające na celu wyłonienie najciekawszych produktów tradycyjnych, które w następnych edycjach konkursu mogą ubiegać się o najwyższą nagrodę krajową w tej dziedzinie – „Perłę”. Nagroda ta przyznawana jest corocznie przez Kapitułę Konkursu. W tym roku Wielki Finał XVII edycji konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów” odbędzie się 24 września 2017 w trakcie targów Smaki Regionów-Polagra Food w Poznaniu w pawilonie 11.

2821 1

Komisja w składzie:

  • Izabela Byszewska – Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego w Warszawie,
  • Jan Zwoliński – Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego w Warszawie,
  • Łucja Jabłońska – Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego,
  • Mariusz Cylwik – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie,
  • Jadwiga Zabielska – OT w Białymstoku Agencji Rynku Rolnego,
  • Przemysław Sianko - Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej,

miała nie lada zadanie, ponieważ każdy z członków Komisji musiał poddać ocenie organoleptycznej (spróbować) niemal 130 różnych produktów przygotowanych przez 84 producentów.

W tym roku o miano najlepszych ubiegało się:

  • 31 produktów pochodzenia zwierzęcego (wyroby mięsne, mleczne, ryby),
  • 35 produktów pochodzenia zwierzęcego (wyroby owocowe, warzywne, zbożowe oraz cukiernicze),
  • 27 napojów (alkoholowych i bezalkoholowych),
  • 17 produktów regionalnych,
  • 13 produktów nagrodzonych w poprzednich edycjach konkursu, a ubiegających się o nominację do nagrody „Perła”,
  • 5 produktów w podlaskiej kategorii „Od pola do stołu”.

2821 2

Poniżej nagrodzone produkty i ich wytwórcy XVII edycji konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo:

I. Produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego:

Podkategoria: produkty i przetwory mięsne

I nagroda:

  • Kiełbasa podsuszana biebrzańska - Małgorzata Wojtach, Masarnia Biebrzańskie Smaki
  • Kindziuk - Tadeusz Protasiewicz, Masarnia „Protasiewicz”

Nagroda ARR:          

  • Boczek faszerowany - Ireneusz Koliński, Masarnia „Kolinek”
  • Kiełbasa baranio-wołowa – Bogdan Potocki, „Zajazd Tatarski na końcu świata”

Wyróżnienie:  Polędwica drohicka - Grażyna Putkowska, „Dażynka – nadbużańskie smaki”

 

Podkategoria: produkty i przetwory z ryb

Nagroda ARR: Pstrąg solony o poranku - Beata i Tomasz Siergiejewicz, Restauracja „Syta Panna”

 

Podkategoria: produkty mleczne

I nagroda: Twarożek kozi - Irena Och, gospodarstwo „Augustowskie smaki natury”

Wyróżnienie: Ser olszański dojrzewający - Oksana Tomaszewska

 

II. Produkty regionalne pochodzenia roślinnego:

Podkategoria: przetwory owocowe

I nagroda: Marmolada z antonówek - Katarzyna Jurgilewicz, Gospodarstwo „Sadowa przystań”

Wyróżnienie: 

  • Konfitura z czarnych jagód - Adela Szabracka
  • Sok z owoców dzikiej róży - Alina Jankowska

 

Podkategoria: przetwory warzywne

I nagroda: Kapusta kiszona - Marek Sienkiewicz, Gospodarstwo „Kiszenie z tradycją”

Wyróżnienie: „Iwan Czaj” (herbata) - Agnieszka Prymaka

 

Podkategoria: wyroby cukiernicze

I nagroda:

  • Sękacz Kuligowski - Dorota Markowska
  • Piernik podlaski - Ewa Stepaniuk
  • Keks dojrzewający - Beata i Tomasz Siergiejewicz, Restauracja „Syta Panna”

 

III. Napoje regionalne:

Podkategoria: napoje bezalkoholowe

I nagroda: „Buza” - Casablanca Catering sp. z o. o.

 

Podkategoria: napoje alkoholowe

I nagroda:Nalewka gajowego - Anna Malinowska

Wyróżnienie:

  • „Pałyniówka” - Helena Datczuk
  • Jarzębinówka - Bożena Dąbkowska, gospodarstwo agroturystyczne

 

IV. Inne produkty regionalne:

I nagroda: „Zaguby” - Krystyna Pietraszko

Nagroda ARR: Halva Tatarska - Dżenneta Bogdanowicz, gospodarstwo agroturystyczne „Tatarska Jurta”

Wyróżnienie: „Knyszki” z grzybami - Monika Giczewska

Nagroda Dyrektora Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, w uznaniu za kultywowanie tradycji podlaskiego dziedzictwa kulinarnego i propagowanie idei konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo oraz za „Barwiańską” kiszkę ziemniaczaną, powędrowała na ręce Danuty Bagińskiej ze Stowarzyszenia BArWA.

W kategorii „Od pola do stołu”

I nagroda: Mąka żytnia - Andrzej Kotlewski, Młyn Handlowo – Produkcyjny

II nagroda: Konfitura z dzikiej róży - Marta Kryjan Agroturystyka „Ptasie Radio"

III nagroda: Kiszka ziemniaczana - Ewa Boguszewska, PPH „Solana”

Do nagrody „Perła 2017” Komisja Konkursowa nominowała aż osiem produktów:

  1. Kiełbasa biebrzańska palcówka – Małgorzata Wojtach, Masarnia „Biebrzańskie Smaki”.
  2. Golonka z garnka – Maria Giczewska.
  3. Szynka wołowa z siana – Paulina Deresz.
  4. Szynka ze słoninką – Grażyna Putkowska, „Dażynka – Nadbużańskie Smaki”.
  5. Chleb razowy (dla ducha) – Władysław Gryka.
  6. Ciastka siemiatyckie – Jolanta Posławska „Zakład cukierniczy Jolanta i Roman Posławscy”.
  7. Mielnicki korowaj weselny – Helena Datczuk.
  8. Nalewka Żenicha – Jolanta Makar Stowarzyszenie „Kresy Podlasia”

Jednak o przyznaniu nagrody zadecyduje kapituła nadająca statuetkę PERŁY dopiero po odbyciu się wszystkich 16 regionalnych eliminacji konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo.

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie czynnie uczestniczy we współrealizacji konkursu. Corocznie już specjalistki Sekcji Gospodarstwa Wiejskiego i Agroturystyki typują produkty, które spełniają wymogi konkursu, udzielają wsparcia merytorycznego wytwórcom przy wypełnianiu zgłoszeń oraz uczestniczą w finale. Tak liczne uczestnictwo producentów i mnogość produktów, to właśnie efekt wieloletniej współpracy doradczyń z lokalnymi producentami.

Organizatorem konkursu na szczeblu województwa podlaskiego jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie i Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, zaś na poziomie krajowym głównym organizatorem jest Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego w Warszawie. Laureatów konkursu wspiera także Agencja Rynku Rolnego fundując cztery nagrody rzeczowe.

Joanna Czarkowska

Dzisiaj jest 23.05.2017 godz.