Białostockie „Spodki” gościły w dniu 15.06.2016 r. najsmaczniejszy konkurs regionu. Przedsięwzięcie to jest organizowane od roku 2000. Tegoroczna edycja Konkursu zgromadziła bardzo dużą ilość produktów bowiem było ich ponad 140.

 Eliminacje regionalne mają na celu wyłonienie najciekawszych produktów tradycyjnych, które w następnych edycjach konkursu mogą ubiegać się o najwyższą nagrodę krajową w tej dziedzinie: Perłę. Nagroda ta przyznawana jest corocznie przez Kapitułę Konkursu i wręczana podczas ogólnopolskiego finału 25 września 2016 (niedziela) w trakcie Targów „Smaki Regionów” w Poznaniu

Organizatorem konkursu na poziomie krajowym jest Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego w Warszawie, a na szczeblu województwa podlaskiego Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego oraz Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Laureatów konkursu wspiera także Agencja Rynku Rolnego fundując cztery nagrody rzeczowe.

         Poniżej nagrodzone produkty i ich wytwórcy XVI edycji konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo w Białymstoku:

W kategorii Produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego

Produkty i przetwory mięsne

I nagroda:

Szynka wołowa z siana – Paulina Deresz, Lebiedzin

Golonka z garnka – Maria Giczewska, Kurianki Pierwsze

Kump wędzony – Tadeusz Protasiewicz, Ejszeryszki

Nagroda ARR:

Przysmak sołtysa – Łukasz Koliński, „Kolinek” Wysokie Mazowieckie

Słoninka z lubczykiem – Krzysztof Wojtach, „Biebrzańskie Smaki” Szpakowo

Wyróżnienie:

Pasztet z gęsi – Alina Janowska, Czartoria

Ser swojski wędzony – Bożena Gołkowska, Olszynka

Produkty i przetwory z ryb

I nagroda:

Kotlet ze szczupaka – Beata Prejs-Siergiejewicz, Dłużniewo

Miody

I nagroda:

Miód majowy leśny – Małgorzata Ostapowicz, „Leśny Dworek” Kryłatka

Nagroda ARR:

Miód rzepakowy – Grzegorz Mikołajczyk, Pasieka PODR w Szepietowie

Wyróżnienie:

Miód „Wiosenne przebudzenie” – Oliwia Pawłowska, Szepietowo

Miód wielokwiatowy z Doliny Narwi – Agnieszka Zielewicz, Pasieka „Zielówka” Stanisławowo

W kategorii Produkty i przetwory pochodzenia roślinnego

Przetwory owocowe

I nagroda:

Galaretka z owoców czarnego bzu – Teresa Wasilewska, Dołubowo

Przetwory warzywne

I nagroda:

Kapusta kiszona w beczce – Teresa Wykowska, Łomża

Wyróżnienie:

Olej rydzowy z lnianki – Krzysztof Zembrowski, gosp. ekologiczne Bodaki

Produkty zbożowe:

Wyróżnienie:

Chleb razowy z gryką – Władysław Gryka, Suszczy Borek

Wyroby cukiernicze

I nagroda:

Ciastka siemiatyckie – Jolanta Posławska, Siemiatycze

Nagroda ARR:

Dziad, bakuchen - Teresa Biziewska, Wigry

Wyróżnienie:

Hajnowskie chrusty – Barbara Giemza, Hajnówka

W kategorii Napoje regionalne

Napoje bezalkoholowe

I nagroda:

Sok z kiszonego buraka - Anna i Marek Sienkiewiczowie, Czarna Wieś Kościelna

Napoje alkoholowe

I nagroda:

Zestaw wódek z Podlasia – Marcin Sarnacki, Old Polish Vodka Lewkowo Stare

W kategorii Inne produkty regionalne

I nagroda:

Kartacze – Andrzej Hryc, Jeńki

Nagroda Dyrektora PODR:

Pierogi mięsne z dziczyzną – Jolanta Kochańska, Jasionóweczka

Wyróżnienie:

Kakory – Maria Szmurło, Strabla

W kategorii „Od pola do stołu”

I miejsce:

Jaja od zielononóżek – Radosław Miłkowski, Osmola

II miejsce:

Piwa regionalne – Mariola Dziubonos, „Browar Markowy” Hajnówka

III miejsce:

Zupa z pokrzywy – Marta Kryjan, Czarna Wieś Kościelna

Do ubiegania się o nagrodę „Perła 2016” nominacje otrzymały:

  • Szynka ze słoninką – Grażyna Putkowska, „Dażynka” Rotki
  • Okoń w zalewie octowej – Monika Giczewska, Kurianki Pierwsze
  • Lody tradycyjne – Nina Posławska, Siemiatycze
  • Bankukchen :Raguolis” – Regina Pik, Puńsk
  • Mielnicki korowaj weselny – Helena Datczuk, Moszczona Królewska
  • Nalewka „Żenicha” – Jolanta Makar, Białystok

Joanna Czarkowska

Dzisiaj jest 20.04.2018 godz.
Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie