Lokalna marka żywnościowa szansą na rozwój obszarów wiejskich na przykładzie województwa dolnośląskiego to temat wyjazdu studyjnego do województwa dolnośląskiego, który odbędzie się 26-28 października 2015 roku. Do uczestnictwa zapraszamy osoby zamieszkujące obszary wiejskie: rolników i osoby zaangażowanych w wytwarzanie kulinarnych produktów regionalnych.

Zapraszamy również prowadzących lub zamierzających prowadzić produkcję i sprzedaż na zasadach MOL lub sprzedaż bezpośrednią, a także doradców rolniczych wspomagających rozwój przedsiębiorczości na obszarach wiejskich.

Uczestnik wyjazdu studyjnego musi mieć ukończone 18 lat.

Organizator zapewnia autokar, wyżywienie, noclegi oraz ubezpieczenie.
Grupa uczestników zostanie ustalona przez powołaną do tego celu Komisję rekrutacyjną.
Osoby zainteresowane uczestnictwem powinny zapoznać się z Regulaminem rekrutacji a następnie wypełnić i podpisać Formularz zgłoszeniowy (do pobrania poniżej) i przesłać oryginał w wersji papierowej lub dostarczyć osobiście w terminie do dnia 21.10.2015 roku do godz. 15.00 (decyduje data wpływu).
na adres:
Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie,
18 – 210 Szepietowo
z dopiskiem „Wyjazd woj. dolnośląskie”.

Organizatorem jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie wspólnie z Sekretariatem Regionalnym Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie podlaskim.

Szczegółowe informacje można uzyskać w PODR w Szepietowie. Osobą odpowiedzialną za organizację wyjazdu jest Joanna Czarkowska.
tel. 86 275 89 38, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin naboru

Karta zgłoszeniowa

 

Joanna Czarkowska

Dzisiaj jest 22.01.2018 godz.
Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie