Zapraszamy na seminarium podsumowujące Konkurs na najlepsze gospodarstwo ekologiczne w województwie podlaskim. Seminarium odbędzie się 25 czerwca 2015 roku w Ekologicznym Gospodarstwie Agroturystycznym „Ziołowy Zakątek” w Korycinach, gm. Grodzisk. Tematem będą dobre praktyki stosowane w rolnictwie ekologicznym na przykładzie gospodarstw uczestniczących w konkursie. Do uczestnictwa zapraszamy: rolników gospodarujących metodami ekologicznymi, osoby związane z doradzaniem i obsługą rolników i przedstawicieli samorządów lokalnych.

 

logo ksow 495

Celem przedsięwzięcia jest identyfikacja i szerzenie dobrych praktyk w zakresie rolnictwa ekologicznego oraz wdrażanie dobrych rozwiązań w gospodarstwach rolnych, rozpowszechnianie wiedzy z zakresu rolnictwa ekologicznego i jakości żywności ekologicznej.

Osoby zainteresowane uczestnictwem powinny wypełniony formularz zgłoszeniowy (do pobrania poniżej), dostarczyć lub przesłać do 23.06.2015 r., na adres: Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, 18-210 Szepietowo, fax: 086 275 89 20, lub po zeskanowaniu na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W przypadku większej ilości chętnych decyduje kolejność zgłoszeń.
Udział w seminarium jest bezpłatny.

Organizatorzy: Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie podlaskim wspólnie z Podlaskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

Bliższe informacje można uzyskać w PODR Szepietowo, Sekcja Ekologii i Ochrony Środowiska tel. 86 275 89 19

Pliki do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy

Program

Regulamin

Dzisiaj jest 20.04.2018 godz.
Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie